• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профорієнтаційна робота

2016-11-16

/Files/images/pozaklasn_zahodi/IMG_4713.JPG

/Files/images/pozaklasn_zahodi/IMG_4711.JPG/Files/images/pozaklasn_zahodi/IMG_4716.JPGІз профорієтаційною метою сьогодні до НВК завітав гість - наш земляк, уродженець села Недра Попсуй Вадим Григорович, курсант Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Курсант ІІ курсу продемонстрував відеофільм про інститут, довів інформацію про умови вступу до навчального закладу, роздав інформаційні буклети.

Старшокласники задавали запитання щодо умов проживання, харчування, проведення дозвілля в інституті тощо, на які Вадим дав вичерпні відповіді.


/Files/images/ekskurs_/PB091851.JPG/Files/images/ekskurs_/PB091865.JPG9 листопада 2016 року учні 6 та 8 класів із профорієнтаційною метою відвідали кондитерську фабрику "Рошен".

На початку екскурсії учням показали фільм про 7 фабрик "Рошен" у різних країнах. У ньому говорилося про те, як працюють фабрики, як виготовляються цукерки і печиво. Далі учні продегустували торт "Золотий ключик" та декілька видів цукерок. Після цього запрононували відвідати цех, у якому виготовляють цукерки "Київ вечірній". На виробництві учня ознайомилися із повним процесом виготовлення із шоколадної начинки і до обготування фольгою та пакування у ящики. Потім розповіли, що робітники фабрики можуть куштувати вироби, і дітям на згадку подарували пакуночки із смаколиками.

Екскурсія дітям сподобалася. Всі були переповнені позитивними емоціями, і мали бажання побачити інші лінії виготовлення солодощів.


Участь у районному заході "Обери майбутнє"

2016-11-07

/Files/images/pozaklasn_zahodi/IMG_4663.JPG

Команда "МТС", до складу якої входили учні 8 - 9 класів узяла участь у районному профорієнтаційному змагально-мотиваційному заході серед учнівських команд «Обери майбутнє». учасники команди здобули життєвий досвід під час проведення конкурсів Заходу.


У рамках проведення профорієнтаційної роботи учні 7 класу відвідали хліб-завод "Кулиничі". Діти ознайомилися із процесами виробництва хліба і хлібобулочних виробів. Самі учні брали участь у випіканні здоби від формування виробів до випікання. Для дітей показали фільм про шлях хліба від зернини до столу.

Кiлькiсть переглядiв: 394

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.