2017 - 2018 н.р.

16.11 - 22.11.2017 р.

Відповідно до листа департаменту освіти і науки КОДА від 09.11.2017 №12-01-13/3910 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху» у Лукашівському НВК було проведено ряд заходів: у 1 клас гра - змагання "Мова вулиць",у 9 класі - тренінг "Автомобіль.Дорога.Пішохід.

Класними керівниками було проведено Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя». Заходи були проведені у формі інтерактивної бесіди, інтерактивного повідомлення, вікторини, гри, із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, ділилися своїми знаннями з однолітками, обговорювали дорожні ситуації, відповідали на питання вікторини;

В класних та шкільних куточках безпеки дорожнього руху з метою підвищення наочності і ефективності пропаганди ПДР, поновлено інформацію щодо безпеки на дорозі, новим змістом, тематичними плакатами.

Класні керівники : Сидорчук О.О - 8 клас . провела інтерактивну бесіду "Безпека на дорозі - безпека життя",Середа А.В. - тренінг "Автомобіль.Дорога. Пішохід".

Кiлькiсть переглядiв: 135

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.